Świdnica 01.12.2019

OŚWIADCZENIE

Niniejszym oświadczam, że dnia 01 grudnia br złożyłem na ręce Zarządu Klubu MKS Polonia Świdnica Akrobatyka Sportowa rezygnację z pełnienia obowiązków dyrektora sportowego. Decyzja moja podyktowana jest względami prywatnymi.

Rok temu postanowiłem podjąć wyzwanie i pomóc w ratowaniu kondycji klubu, która jak wiemy po różnych perturbacjach, nie była najlepsza. Wszystkie działania, jakie poczyniliśmy wspólnie z Zarządem, miały na celu podnieść jakość usług trenerskich i sprawić, by każde dziecko miało szansę na rozwój akrobatycznych umiejętności. Udało się zrealizować wiele przedsięwzięć sportowych oraz organizacyjnych, które okazały się sukcesem. Dzięki temu postrzeganie klubu w różnych środowiskach jest bardzo pozytywne. Obecnie w klubie trenuje około 200 zawodników w 10 grupach szkoleniowych, a nad ich rozwojem dba wykwalifikowana kadra trenerska. Pozyskaliśmy środki finansowe, które pozwoliły na zakup niezbędnego sprzętu sportowego, aby jakość treningów stała na najwyższym poziomie. Zadbaliśmy także o to, by poprawił się ogólny standard zaplecza treningowego oraz pomieszczeń socjalnych.

Zawody sportowe organizowane w tym czasie przez sekcję MKS Polonia Świdnica Akrobatyka Sportowa, stały na najwyższym poziomie, co szeroko komentowane było przez środowisko akrobatyczne i nie tylko.

Przez cały okres pełnienia funkcji dyrektora sportowego w klubie, kierowałem się przede wszystkim dobrem wszystkich DZIECI.

Bardzo dziękuję całej społeczności klubowej (Zawodnikom, Zarządowi, Trenerom, Rodzicom i WSZYSTKIM) za wsparcie, zrozumienie i pomoc. Mam poczucie dobrze spełnionej misji. Nie uciekam z „tonącego okrętu”, wręcz przeciwnie kondycja klubu od lat nie była tak stabilna. Losy klubu nigdy nie będą mi obojętne, więc zawsze chętnie jako rodzic zaangażuję się w pomoc przy realizowaniu kolejnych przedsięwzięć.

Życzę wytrwałości i OGROMU SUKCESÓW!!!

P.s. Zgodnie z ustaleniami, pozostaję do dyspozycji Zarządu do dnia 31 grudnia br.                                                                               

Tomasz Idziak