KADRA

Kadra MKS Polonia Świdnica to doświadczeni, wykwalifikowani trenerzy, którzy wykonują swój zawód z pasją i zaangażowaniem, co znacząco przekłada się na sukcesy ich podopiecznych. Nasza kadra trenerska zapewnia wysoki poziom nauczania. Poziom zajęć dostosowujemy do potrzeb każdego uczestnika. Dzięki indywidualnemu podejściu, zapewniamy zawodnikom właściwy rozwój i pewność, że przy treningach będą brane pod uwagę ich możliwości i predyspozycje.
W naszej pracy jesteśmy zorientowani na osiągane wyniki, ale kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo i komfort podopiecznych. Przy większych projektach współpracujemy również ze szkoleniowcem, który przygotowuje zawodników do udziału w zawodach pod kontem radzenia sobie ze stresem, motywacji, czy współzawodnictwa. Profesjonalizm oraz dbanie o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne zawodników sprawiają, że atmosfera na zajęciach jest przyjazna, zachęcająca dzieci i młodzież do dalszego uczestnictwa.

PIOTR PAS – Wiceprezes klubu. Trener I klasy o specjalności akrobatyka sportowa od 2010 r. trener w MKS „Polonia Świdnica”. Wieloletni utytułowany zawodnik klubu MKS Polonia Świdnica. Reprezentant Polski w Kadrze Narodowej od 1991 r. do 1998 r. Od 1992 r. do 1998 r  Mistrz Polski Seniorów w czwórkach męskich, w tym samym okresie Mistrz Europy w czwórkach męskich. W 1995 r. V-ce mistrz Świata w czwórkach męskich, V-ce Mistrzostwo Świata w Manchesterze w 1998 r., brązowy medalista Pucharu Świata w akrobatyce sportowej w Niemczech. W MKS Polonia Świdnica prowadzi zajęcia z grupami: młodzik, 3 klasa, junior młodszy i junior. Doświadczony trener dyscypliny akrobatyka sportowa z teoretyczną i praktyczną wiedzą w technice nauczania, dzięki której jego podopieczni od lat odnoszą sukcesy na  arenie krajowej i międzynarodowej. Dodatkowo koordynuje pracę trenerów prowadzących zajęcia z pozostałymi grupami szkoleniowymi.

ANGELIKA PRZEŚLICA-STADNIK – Prezes Klubu. Trenerka II Klasy Akrobatyki Sportowej. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletnia zawodniczka sekcji akrobatyki sportowej MKS Polonia Świdnica. Prowadzi zajęcia szkoleniowe z wszystkimi grupami. Praca jako instruktor sportu to sposób na realizowanie swojej pasji w życiu codziennym. Jej zaangażowanie przekłada się na efekty sportowców, a prowadzone przez nią zajęcia cieszą się ogromnym powodzeniem wśród gimnastyków.